Kontakt

500 209 895

Mazuryaktywne.pl na Facebooku
Powrót

Jesteś tutaj


Przewodnicy

 

 

Zapraszamy do korzystania z usług przewodnickich po obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Z przyjemnością oprowadzimy Państwa po zabytkach krzyżackich, przyrodniczych, czy wojennych. Rokrocznie obsługujemy około 100 grup, które decydują się na poznawanie Mazur właśnie z nami.

Wszyscy współpracujący przewodnicy posiadają licencje Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego na wykonywanie usług przewodnickich na terenie Warmii i Mazur.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo również na stronie przewodnicypomazurach.pl.


 

 


 


Marcin Kędzierski - Twierdza BOYEN w Giżycku


Przewodnik po Twierdzy Boyen w Giżycku i innych fortyfikacjach na szlaku jezior mazurskich. Oprowadza przez cały rok. Wystawia faktury VAT.

+48 500 209 895, przewodnicypomazurach.pl

 

 

 

 

 

Kazimierz Wnuk

Licencjonowany przewodnik po zabytkach na Wielkich Jeziorach Mazurskich, przewodnik po Zamku Krzyżackim w Rynie. Oprowadza całorocznie. Pracuje z grupami autokarowymi i turystami indywidualnymi.

+48 508 932 988, przewodnicypomazurach.pl
 

 

 


Krystyna Czerwińska

Licencjonowana przewodniczka po Mazurach. Obsługuje wycieczki autokarowe, kilkudniowe, jak również grupy na zwiedzanie Giżycka i Twierdzy Boyen.

+48 503 414 497, krystynaczerwinska.pl

 

 

 

 

 

Małgorzata Bossowska

Licencjonowana przewodniczka po Mazurach. Obsługuje wycieczki autokarowe, kilkudniowe, jak również grupy na zwiedzanie Giżycka i Twierdzy Boyen.

+48 514 160 006
 

 

 

Małgorzata Świdzińska
Licencjonowana przewodniczka po Warmii i Mazurach. Należy do koła przewodników PTTK w Giżycku. Miłośniczka regionu. Oprowadza przez cały rok grupy szkolne i osoby dorosłe po całym województwie warmińsko – mazurskim. Pomaga w przygotowywaniu tras i programów wycieczek. Posiada doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi i dziećmi.

+ 48 609 501 790, azymut.mazury.pl
 

 

 

Ewa Ostrowska

Licencjonowana przewodniczka po Mazurach i Suwalszczyźnie. pilot wycieczke do Wilna i na Litwę, instruktor przewodnictwa, przewodnik nordic-walking.


Józef Lichacz
Rosyjskojęzyczny przewodnik po Twierdzy Boyen i Giżycku.
+48 600 622 919

Jarosław Andrukajtis
Rosyjskojęzyczny przewodnik po Giżycku, Twierdzy Boyen i regionie.

+48 605 907 119